Informujemy Państwa że zamówienia na piątek przyjmujemy telefonicznie do czwartku do godziny 19. Zamówienia wysłane wiadomością sms lub z pomocą sklepu internetowego będą realizowane w miarę dostępności produktów. Natomiast w piątek nasz telefon jest wyłączony abyśmy mogli przygotować dla Państwa jak najwięcej bezglutenowych pyszności.

 
Chcieliśmy Państwu bardzo podziękować za tak wysoką ocenę w plebiscycie Orły Piekarnictwa. Dzięki wysokim ocenom internautów zajęliśmy 2 miejsce wśród lubelskich piekarni. Nasza bezglutenowa Ekipa każdego dnia dba abyście Państwo mogli jeść bezglutenowe ekologiczne produkty bez zbędnych chemicznych dodatków. Takie wyróżnienie daje nam siłę do dalszego rozwoju.
Jest nam bardzo miło poinformować, iż od stycznia 2018 roku uczestniczymy w programie “Menu bez glutenu”. Realizujemy w ten sposób misję naszej firmy której celem jest dbanie o to aby nasze produkty były zdrowe a przede wszystkim bezpieczne dla naszych klientów. Ponadto dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były ucztą dla podniebia i kojarzyły się z wyrobami domowymi zgodnie z nazwą piekarni. Życzylibyśmy sobie aby nasza piekarnia kojarzyła się Naszym Klientom z niepowtarzalnym smakiem i przede wszystkim bezpieczeństwem ich zdrowia.
Z pozdrowieniami załoga Piekarni Bezglutenowe domowe.